JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost  modify by Webdesign ekART Vsetin

Zápis z poslední členské schůze

středa, 22. květen 2024

Upozorňujeme, že v sekci "Členské schůze" najdete zápis z poslední členské schůze konané 14.05.2024.

Upozornění

úterý, 18. červenec 2017

Žádáme nájemníky o odstranění veškerých věcí /stolků, botníků, květin, apod./ ze všech schodišť, pater a mezipater bytového domu. Tyto věci omezují dle § 5 odst. 1 písm. b) zákona v návaznosti na § 11 odst. 3 písm. b) vyhlášky o požární prevenci, průchodnost únikových cest, evakuaci a záchranné práce. Pokud v domě 1321 bude provedena požární kontrola zástupcem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje a tento zjistí na schodištích /které jsou únikovými cestami/ umístění různého nábytku a květin, vystavuje se ten, který vyhlášku o požární prevenci porušil a věci na schodištích, patrech a mezipatrech neodstranil nebo nové věci umístil, uložení finanční pokuty. Schodiště, patra a mezipatra musí mít volný průchod z důvodů úniku, evakuace nebo záchranných prací!

Otevření zaheslovaných souborů

středa, 22. leden 2014

Některé soubory na tomto webu určené ke stažení jsou přístupné pouze pro členy družstva a jsou chráněny heslem, které na požádání sdělí kancelář družstva.

Kontejnery na odpad

pondělí, 13. leden 2014

Žádáme nájemníky, aby používali pro vynášení odpadků pouze kontejnery umístěné ve dvoře domu 1321.

Parkování ve dvoře

čtvrtek, 09. leden 2014

Žádáme nájemníky, aby dlouhodobě neparkovali ve dvoře na místech označených „BDŽ“. Tato místa slouží k zásobování obchodů a k parkování obyvatel domu pouze na dobu nezbytně nutnou, např. při stěhování, nakládání nebo vykládání věcí z aut.